військовий пояснив, чому його не можна назвати народним – 1+1, новини ТСН – Україна


Військові зазначили, що війна поступово переходить у фазу «АТО-2».

українська письменник і військовий Сергій Лещенко «Сайгон» пояснив, чому російську агресію проти України не можна назвати вітчизняною війною.

У відповідь на запитання він відповів, що “мені достатньо визначення “російсько-українська війна”, – повідомляє він. “двотижневий”.

“Вітчизняна війна – це війна, яка стосується всіх, у ній бере участь більшість суспільства, на відміну від війни, в якій достатньо участі професійної армії. У цьому сенсі наша війна, звичайно, не є вітчизняною”, – пояснив він.

Військові зазначили, що війна поступово переходить у фазу «АТО-2».

«Мешканець скаже: у мене все добре, у мене все добре, мені ваша війна набридла, я хочу своєю дупою до моря і більше мене не цікавить. Все менше і менше. людей, які бажають йти в армію, і поступово в суспільстві, завдяки зусиллям російських оперативних психологів, буде зростати відчуття, що нам потрібен мир, навіть якщо він поганий», – сказав Лещенко.

Він говорив, що для того, щоб війна стала тотальною і громадянською, потрібна масова участь середнього класу.

«На думку людей у ​​брендовому одязі, які їздять на Land Rover на вулицях наших нібито мирних міст, люди віком від 18 до 25 років тепер повинні бути призвані. Тобто ці люди не хочуть вилазити з джипа і проміняли свій дизайнерський одяг на військову форму та нічний клуб у землянці. Вони хочуть, щоб діти тих, хто зараз в армії, пішли на фронт. Наведу простий приклад: з мого 11 класу, хлопці, я зараз один в армії. «На мій погляд, в Україні ще достатньо чоловіків від 30 до 40 років, які могли б самі вступити в ряди і не віддавати туди своїх дітей», – додав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що український військовий Тарас Березовець він заявив, що мобілізація торкнеться майже кожного українця призовного віку.

Більш того, ми повідомляли про це раніше відомий військовий назвав кількість людей, у яких ще доведеться взяти проби.

Читайте також:

Підпишіться на наші канали на Телеграма І Viber.


Зазначив: ТСН

Предыдущая Выбираем зарядные устройства в автомобиль
Следующий Втрати ворога - ЗСУ знищили базу боєприпасів противника поблизу Кременця, Україна

Нет комментариев

Оставить комментарий