“Він погано говорить і має спотворене обличчя”: колишня дружина звинуватила ТЦК у викраденні паралізованого на Закарпатті


Жінка наполягає на повторній ДВК, щоб з’ясувати стан здоров’я її колишнього чоловіка.

В Україні розгорівся новий скандал у зв’язку з мобілізацією. Нещодавно у соцмережах киянка Анна Либа повідомила, що на Закарпатті представники Харківського військкомату мобілізували її колишнього чоловіка, 45-річного Олександра Мартиненка, у якого частковий параліч, але за словами їй якимось дивним чином військово-лікарська комісія визнала його здоровим.

Подробиці Анна Либа сказав у коментарі до ТСН.ua.

«Близько тижня тому, 20 лютого, телефонував мій колишній чоловік і просив допомогти знайти професійного невролога. Я запитала, що сталося, а він відповів, що був у тренувальному центрі», – розповідає Анна Либа.

Вона продовжує: «Я поступово почала збирати інформацію і дізналася, що 23 січня 2024 року мого колишнього чоловіка мобілізували. Він мені розповідав, що його підібрали по дорозі, витягли з машини, побили, медогляду не було – брали кров з пальця, напевно, щоб визначити групу крові – і це все

За словами Анни, її чоловік розповів, що його тягнули коридором люди в балаклавах.

“Він погано розмовляє, обличчя спотворене. Я не лікар, щоб ставити діагноз, я все знаю з його медичної документації. У нього парез (параліч) правого боку”, – перераховує захворювання Мартиненка Анна Либа.

Жінка додає: «Я вимагаю законності під час військово-лікарської комісії. Я законослухняний громадянин, підтримую мобілізацію на боротьбу з російською агресією. Я написав заяву в правоохоронні органи, щоб з’ясували правду. Ми не маємо права ловити людей на дорозі, викрадати їх і перевозити в інші райони. Це нонсенс в європейській країні. Знаю, що чоловік працював легально і не ховався. Я ще не знаю, в якому стані. Йому призначено МРТ, але у військовій частині його не хочуть відпускати, сьогодні вранці я не зміг йому додзвонитися».

У ТЦК Закарпатської області поки публічно не коментують ситуацію, пов’язану з мобілізацією Олександра Мартиненка.

Становище цього мобілізованого з’ясовується. Хоча це непідтверджена інформація, вона шириться в соціальних мережах. Можливо, офіційний коментар буде опубліковано пізніше, але можливо, що коментарів не буде взагалі, тому що джерела інформації на цю тему не є достовірними», – джерела серед закарпатських військових, пов’язані з мобілізацією в області. та Закарпатського обласного ТЦК.

Про це вже повідомлялося Чи будуть конфіскувати квартири у тих, хто уникає протягів?.

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Кібератака на представників Сил оборони: злочинці намагалися атакувати військові комп'ютери
Следующий Зеленський відвідав Саудівську Аравію 27 лютого

Нет комментариев

Оставить комментарий