“Вісім годин чекав на евакуацію і втратив 2,5 літра крові”: каховчанин розповів про жахливу травму


Росіяни пошкодили бронетехніку, тому евакуація тривала дуже довго.

Боєць підрозділу «Стугна» спецпідрозділу «Тимур» Головного управління розвідки Міністерства оборони України на позивний «Каховка» розповів про важкі поранення, отримані на фронті. Міна впала за 50 см від нього, боєць вісім годин чекав на евакуацію.

За його словами, в ексклюзивному інтерв’ю ТСН.UA росіяни скинули з безпілотника міну калібру 82 мм.

«Мені пощастило, що ґрунт був досить вологим. Багнюка ще була, хоча температура була плюс один. Міна впала за півметра від моєї ноги і розірвалася під землею. Моя рука була вражена уламками, мені відірвало пальці на ногах. Лікарям довелося ампутувати половину стопи, а потім і всю руку», – розповідає «Каховка».

Боєць каже, що дві броньовані евакуаційні машини прибули дуже швидко, але росіяни встигли їх пошкодити.

«Тому евакуація була відкладена на невизначений термін. Через чотири години прийшли за моїм зятем. Він тоді був у дуже важкому стані, була велика крововтрата… А мене евакуювали лише через вісім годин після поранення. Лікарі не вірять, що мої кінцівки повністю цілі. Джгути натягнули майже під пах. “Всі знають, що перев’язки займають дві-чотири години і, швидше за все, це буде ампутація”, – сказав військовий.

У нього також була перерізана артерія, і він втратив понад 2,5 літра крові.

«Для непідготовленої людини це майже смертельно. Але мені все ж вдалося евакуюватися. І хоч турнікети були дуже високі, мої кінцівки не були повністю ампутовані. Добре, що у нас такі хороші лікарі. І мене швидко відвезли в лікарню, а потім відправили в Київ», – розповідає Каховка.

Фільм можна переглянути на YouTube-каналі ТСН за посиланням Лікарі були в шоці! Я втратив 2,5 літра крові і довелося чекати 8 годин на евакуацію! Інтерв’ю Каховка

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Зеленський розповів про рішення Путіна розпочати вторгнення в Україну у 2022 році
Следующий Зеленський розповів про збитий 25 травня в Донецькій області Су-25

Нет комментариев

Оставить комментарий