Віталій Капранов розкрив подробиці смерті брата-близнюка Дмитра Капранова: фото


Письменник розповів, як намагався реанімувати кохану людину.

Український письменник і публіцист Віталій Капранов розкрив подробиці смерті свого брата-близнюка ДмитроКотрий раптово помер 16 квітня.

Капранов у своєму Facebook він сказавщо у його коханої людини стався розрив аорти. Він намагався реанімувати Дмитра, робив йому штучне дихання та масаж серця, але, на жаль, це не принесло жодних результатів.

«Дмитро помер у мене на руках. Я робив йому штучне дихання і масаж серця, але, на жаль, це було марно, бо стався розрив аорти», – розповів Віталій Капранов.

Брати Капранови / Фото: facebook.com/KapranovyBraty

Публіцист також згадав, як його брат-близнюк двічі реанімував людей, у яких раптово почалися проблеми з серцем. Віталій Капранов наголосив на важливості навичок надання першої допомоги, адже це може врятувати життя людини.

«Я не впорався, але в моєму житті він двічі і двічі успішно реанімував людей на вулиці, тому навчіться робити штучне дихання, якщо немає таких серйозних випадків, як розрив аорти, це може врятувати», – додав Віталій Капранов.

Нагадаємо, Дмитро Капранов помер 16 квітня через проблеми з серцем. Прощання з письменником і публіцистом відбулося 18 квітня в Києві. Як проводили в останню путь Дмитра Капранова – див. посилання.

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Новини вихідних - голосування в Конгресі США та удар ЗСУ проти Комуни
Следующий росіяни с "Торнадо" Українського в Донецькій області: є жертви, поранені та руйнування - подробиці

Нет комментариев

Оставить комментарий