влада назвала цифру – Україна


Обстріли в місті ведуться практично безперервно.

У місті Хасів Яр Донецької області, незважаючи на постійні обстріли, залишилося 875 жителів. Більшість із них – люди похилого віку.

Про це в ефірі Радіо Свобода повідомили Голова міської військової адміністрації Сергій Чаус.

«Наразі в громаді залишилося 875 осіб. Ми трохи зменшили цю кількість. Але я не можу сказати, що це великий приплив. Люди досі залишаються в квартирах і будинках. Більшість – це люди пенсійного віку, які почуваються далеко за 60 років. Вони не розуміють, як вони бачитимуть себе в суспільстві в майбутньому. Вони тут як вдома. Так, постійна небезпека, постійно стріляють, але вони в будинку. Це їхній основний наратив». він сказав.

Чаус зазначає, що місцева влада намагається донести людям, що евакуація рятує життя. Проте жителі міста покинути не готові – попри обстріли та відсутність світла, води та газу. Люди отримують гуманітарну допомогу.

За словами чиновника, обстріли в місті практично не припиняються, є моменти затишшя, але лише номінально. Окупаційна армія застосовує артилерію, авіацію та міномети. Чаус зазначає, що з кожним днем ​​перебувати в Часовому Яру стає все важче.

Нагадаємо, аналітик DeepState Роман Погорілий повідомив, що росіяни досягли важливих висот Часового Яру. Зараз складна ситуація склалася в місті, яке окупанти намагаються зрівняти з землею.

Читайте також:

Підпишіться на наші канали на Телеграма І Viber.


Зазначив: ТСН

Предыдущая Зеленський відповів на плани Росії мобілізувати 300 тисяч. солдатів
Следующий Зеленський заявив, що для захисту Харкова потрібні системи "Патріот".

Нет комментариев

Оставить комментарий