Водоканали Дніпропетровщини працюють в штатному режимі


Водоканали Дніпропетровщини працюють в штатному режимі

!_MG_2509

Працівники комунальних підприємств Дніпропетровської обласної ради повністю забезпечують населення області питною водою і вчасно ліквідовують аварійні ситуації на водогонах. Станом на сьогоднішній день перебої із водопостачанням в області відсутні.

«Усі служби та підрозділи водоканалів щодня працюють в посиленому режимі. Окрім усунення наслідків аварій, підприємства також оперативно обстежують гідроспоруди, перевіряють пожежні гідранти протипожежних систем і гідроспоруди водосховищ. В умовах війни маємо бути пильними і підготовленими», – зазначив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

Співробітники комунальних установ чергують цілодобово, щоб за необхідності одразу виїхати на місце, ліквідувати аварійні ситуації і відновити водопостачання. Окрім цього, на підприємствах ведеться постійне цілодобове чергування керівного персоналу підприємств. Також КП надають штабам цивільного захисту автотранспорт, автокрани, екскаватори для будівництва захисних споруд.

Автор публикации

не в сети 4 недели

Редактор

Комментарии: 1Публикации: 3214Регистрация: 23-10-2016
Предыдущая Про ситуацію в місті та всій області після ракетних ударів, які відбулися вранці в обласному центрі
Следующий Для кожного українського міста, яке постраждало від російського вторгнення, буде створена програма відбудови – Володимир Зеленський — Офіційне інтернет-представництво Президента України

Нет комментариев

Оставить комментарий