Волкер висловив стурбованість сигналом, який Путін отримає щодо України


Саміт НАТО відбудеться 9-11 липня у Вашингтоні.

Спеціальний представник Державного департаменту США з питань України (2017–2019) Курт Волкер висловив стурбованість тим, що президент Росії Володимир Путін ДЛЯ ЦЬОГО у Вашингтоні втретє отримає сигнал про нерішучість Альянсу.

Про те, що я пишу «Укрінформ».

За його словами, подібна ситуація повторилася після самітів НАТО в Бухаресті та Вільнюсі.

«Проблема Бухарестського саміту, як і багатьох інших речей, які ми зробили, особливо останнім часом, полягає в тому, що ми не думаємо про те, який меседж ми посилаємо Путіну. Меседж Бухарестського саміту Путіну полягав у тому, що Альянс не є єдиним, що йому бракує рішучості підтримувати Грузію та Україну, і тому це «зелене світло» для Путіна робити все, що він хоче. Саме такий меседж прозвучав із саміту НАТО у Вільнюсі – що нам не вистачає рішучості запросити Україну до НАТО, тому треба продовжувати боротьбу. Зараз ми їдемо на саміт у Вашингтоні, і я боюся, що ми знову відправимо те ж саме повідомлення Путіну», – сказав Волкер.

За словами американського політика, інший наратив полягає в тому, що розширення НАТО змусило Путіна атакувати інші країни, хоча факти свідчать про інше.

“Путін атакував країни, які не вступали в НАТО, зокрема Грузію та Україну та окуповану частину Молдови, і не нападав на країни, які були членами НАТО”, – підкреслив дипломат.

Він також викрив ще один наратив Путіна про те, що поява країн-членів НАТО на кордоні Росії створює нові загрози для неї.

«Це лише вигадки, які Путін використовує, щоб звинуватити західне суспільство та виправдати атаки, які він зараз здійснює», – підсумував Курт Волкер.

Нагадаємо вам про це Столтенберг окреслив перспективи вашингтонського саміту щодо членства України в НАТО.

Читайте також найважливіші новини дня:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Зеленський заявив, що західної допомоги буде недостатньо для перемоги
Следующий Піонтковський представив головне завдання Путіна, яке він продасть росіянам

Нет комментариев

Оставить комментарий