Володимира Карпенка призначено командувачем сил матеріально-технічного забезпечення Збройних Сил України


“Призначити Карпенка Володимира Володимировича командувачем Сил матеріально-технічного забезпечення Збройних Сил України”, – йдеться в указі №138/2024.

Олег Гуляк був звільнений з посади попереднім указом №137/2024. Зазначимо, що після призначення Олександра Сирського на посаду Верховного Головнокомандувача ЗСУ Гулак деякий час залишався у новому військовому командуванні.

Однак кілька днів тому лідер фракції «Слуга народу» в Раді Давид Арахамія заявив, що Верховний головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський проводить аудит Сил оборони.

Народний депутат зазначив, що під час перевірки були виявлені цілі підрозділи української армії, які за два роки повномасштабної війни “ніколи не були на фронті”.

З 2021 року Володимир Карпенко є начальником тилового забезпечення Командування Сухопутних військ ЗСУ. У 2022 році нагороджений орденом Богдана Хмельницького І та ІІ ступеня.

Катування в Збройних Силах України

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський звільнив Валерія Залужного з посади Верховного Головнокомандувача Збройних сил України. На його місце призначено Олександра Сирського, який раніше був командувачем Сухопутних військ.

Крім того, Зеленський змінив керівництво Генштабу Збройних сил України. Новим керівником став Анатолій Баргілевич.

У Збройних силах України також заплановані інші зміни. Детальніше про це читайте в матеріалі РБК-Україна.

Читайте термінові та важливі новини про війну Росії з Україною в Telegram-каналі РБК-Україна.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая що змінилося - ТСН, новини 1+1 - Гроші
Следующий РФ планує наступ на річки Оскол і Куп'янська: ЗСУ повідомили, куди зараз тисне ворог

Нет комментариев

Оставить комментарий