“Все руйнується, все руйнується”: в Одесі люди живуть у зруйнованому будинку, який влада обіцяла відремонтувати


На скандал відреагувала міська влада.

Мешканці двоповерхового будинку в Одесі, який у січні постраждав від атаки ворожих безпілотників, скаржаться, що їхні квартири непридатні для проживання. Залишки зруйнованого другого поверху комунальники знесли півтора місяці тому.

Про це йдеться в сюжеті кореспондента ТСН Сергія Осадчука.

Говорили про «акваріум» у хаті

В Одесі три родини змушені жити в жахливих умовах. Люди з острахом дивляться на прогноз погоди і бояться дощу. Воно ллється їм прямо на голову.

«Тож ми зробили «акваріум». Ми випускаємо воду, тому що вона потрапляє в квартиру через стелю. Дощ припинився близько двох годин тому, але тече по квартирі, ніби ще падає», – розповідає чоловік.

Пошкоджений будинок в Одесі

У січні цей будинок постраждав від уламків російських безпілотників. Будівельна компанія знесла пошкоджений другий поверх будівлі. Міська влада анонсувала генеральний ремонт і в його очікуванні провела т. зв тимчасовий дах – підлога покрита міцною плівкою. Коли йде дощ, вона мала б зливати воду назовні, а виявляється навпаки – збирає її і вода тече в квартири.

«Вони, мабуть, думали, що це допоможе, тому що я думав, що це нам допоможе, але виявилося, що ні. Слухайте, все розвалюється, все розсипається. Гриб, то буде гриб. ” – розповідає мешканець будинку Дмитро Гаврилов.

Дмитро Гаврилов

Дмитро з мамою вже третій день рятують свою квартиру від затоплення. Будь ласка, надягайте плащ у кімнаті.

Підвісна стеля врятувала сусідську кухню від затоплення. Це затримало дощ усередині, але мешканцям довелося проявити кмітливість, щоб потім відкачати воду – за допомогою пилососа.

Після кожного дощу люди також бояться пожежі, бо дощова вода заливає електрощит і може статися коротке замикання.

Що кажуть у міській раді

Міська влада каже, що ще в січні людям пропонували переселитися звідти в гуртожиток і чекати там капітального ремонту. Мешканців запевнили, що після нього всі повернуться додому. Мешканці трьох квартир не захотіли переселятися на околицю міста. Тим часом капітальний ремонт не розпочинався вже півроку. А тепер у міськраді визнають, що відновити всі квартири неможливо.

«Встановлено, що 9 квартир повністю втратили економічну цінність і непридатні для повторного використання. Частина будівлі, що залишилася, придатна для подальшого використання і наразі вирішується питання щодо її капітального ремонту», – розповідає керівник інспекції Юрій Левченко. відділу Департаменту благоустрою Одеської міської ради.

Те, що можна виправити, мер пообіцяв зробити до кінця року. Щоправда, скільки там буде квартир, поки не повідомляють. Після скандалу медійники пообіцяли переробити тимчасовий дах на проблемній будівлі.

Квартири після дощу

▶ Переглянути фільм можна на YouTube-каналі ТСН за посиланням: ТСН онлайн | Телемарафон «Єдині новини» онлайн 1+1 онлайн | Новини з України

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Зеленський заявив, що США виділяють кошти на терміновий друк дитячих книжок в Україні
Следующий Зеленський зазначив, що Малаві приєдналася до комюніке мирного саміту

Нет комментариев

Оставить комментарий