Всеукраїнська економічна платформа – Зеленський анонсувала новий механізм комунікації


“Ми створюємо всеукраїнський економічний майданчик, де буде представлений малий, середній і великий бізнес. І різні регіони нашої країни. І інвестори, і передані підприємства”, – сказав президент.

За його словами, на новому майданчику буде представлена ​​вся українська бізнес-спільнота.

«Зроблено в Україні» — це не просто бренд, це велика спільнота людей, мільйони українців, які працюють на підприємствах. І саме наші люди знайшли компанії, які створюють робочі місця для інших», – наголосив президент.

Глава держави підкреслив, що роботу платформи має організувати уряд спільно з Канцелярією Президента, облдержадміністраціями та експертами. Його основне завдання – бути інструментом ефективної комунікації.

(Оновлення 22:00). Президент видав кілька указів про Всеукраїнську економічну платформу.

Указом №31/2024 Зеленський зобов’язав ПУ, Кабмін та ОВА протягом двох тижнів представити концепцію та структуру функціонування Всеукраїнської економічної платформи «Зроблено в Україні», а також забезпечити запуск роботи Всеукраїнської економічної платформи «Зроблено в Україні» за місяць.

Водночас указом №30/2024 Зеленський розпорядився створити Раду підтримки підприємництва під час воєнного стану як експертно-дорадчий орган при Президентові України, а також затвердив персональний склад цієї ради. рада.

Нагадаємо, нещодавно Президент повідомив, що Рада національної безпеки і оборони України прийняла рішення щодо безпеки та економічної стабільності на період воєнного стану в країні.

Зокрема, він анонсував створення Ради підтримки підприємництва.

Раніше, 22 січня, президент Зеленський заявив, що між чиновниками та представниками вітчизняного бізнесу відбувається складна дискусія.

Глава держави зазначив, що ознайомився з деталями і попросив «вжити необхідних заходів для зняття будь-яких труднощів між членами уряду, бізнесом і правоохоронними органами». І анонсував їх презентацію на РНБО.

Читайте термінові та важливі новини про війну Росії з Україною в Telegram-каналі РБК-Україна.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая Ситуація в районі Авдіївки - ворог готує масований наступ - Україна
Следующий зросла кількість смертей – Україна

Нет комментариев

Оставить комментарий