всі вони працюють на ворогуючі сторони – Україну


Костенко зазначає, що всі українці мають працювати на тих, хто воює

Щоб вижити і перемогти в Україні, має бути суспільний договір, який приблизно виглядає так: усі працюють на тих, хто воює.

Про це «Голосу» заявив народний депутат, секретар комітету ВР з питань національної безпеки і оборони, ветеран АТО Роман Костенко, передає Lb.ua.

«Моя теза проста. Нас 40 мільйонів, але мільйон воює. На рівні вступу на військову службу, на рівні підтримки під час служби та на рівні політики щодо ветеранів зараз нам потрібно розробити бачення та донести повідомлення про те, що ці 40 мільйонів повинні турбуватися про цей мільйон на всіх етапах свого перебування в країна. захист держави», – підкреслив Костенко.

За його словами, формати цього суспільного договору можуть бути різними. Особливо непопулярні, такі як: підвищення військового податку. Костенко зазначає, що якщо з бійцем щось трапиться на фронті, йому мають виплачувати пільги, а якщо він поранений, то люди мають залишати його до кінця життя.

«Я не боюся цих слів і кажу це у нас немає вибору, якщо ми не вибудуємо цей суспільний договір між захисниками і тими, хто не бере безпосередньої участі (у війні), у нас буде конфлікт між цими категоріями. Тому ми маємо над цим працювати», – підсумував нардеп.

Раніше Масі Найєм шокував заявою, що Україну чекають дуже важкі часи.

Читайте також найважливіші новини дня:

Підпишіться на наші канали на Телеграма І Viber.


Зазначив: ТСН

Предыдущая Залужний стане послом Великої Британії – в Україні
Следующий Під час війни загинули солдати Грузинського легіону

Нет комментариев

Оставить комментарий