Вступ України до ЄС – коли розпочнуться офіційні переговори


Демарш Орбана під час голосування на саміті лідерів ЄС не впливає на ухвалене рішення.

Після ухваленого на саміті лідерів ЄС у Брюсселі рішення Євросоюз готовий розпочати з Україною переговори про членство вже у понеділок, 18 грудня.

Про це повідомив прем’єр-міністр Бельгії Александер Де Кро, повідомляє Deutsche Welle.

Таку заяву він зробив під час засідання Європейської Ради у Брюсселі у четвер, 14 грудня, через годину після того, як на саміті Євросоюзу лідери країн, що до нього входять, схвалили рекомендацію Європейської Комісії щодо початку переговорів про вступ України до ЄС.

Де Кро також заявив, що це рішення було ухвалено одноголосно, хоча під час голосування прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан вийшов із зали. За його словами, такий демарш не накладення вето.

“Це рішення є обов’язковим для 27 країн. Такі правила гри, всі їх знають”, – сказав він, додавши, що Орбан “відмінно знав про прийняте рішення”, тому, оскільки його не заблокував жоден із членів, воно вважається законним.

Нагадаємо, прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан має намір накласти вето на рішення щодо початку переговорів щодо вступу України до ЄС, утримавшись від голосування. Після цього бельгійський прем’єр Александер Де Кроо порадив йому “тримати язик за зубами”.

Читайте також:


Источник: ТСН.ua

Предыдущая Стрільцям треба відпустити минуле, а Скорпіонам – полюбити себе: гороскоп за картами Таро на 15 грудня 2023 року
Следующий Зеленський звернувся до чиновників та закликав працювати на перемогу України

Нет комментариев

Оставить комментарий