«Я б не був таким оптимістом»: Жданов відзначив складність українського контрнаступу


Голова української розвідки анонсував контрнаступ навесні 2024 року.

Начальник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданова повідомив, що зараз триває наступальна операція РФ, яка завершиться на початку весни, а потім Сили оборони підуть у наступ Україна.

Олег Жданов у коментарі до сторінки ТСН.ua зазначив, що наразі Україна має достатньо сил і засобів для проведення оборонної операції.

«У нас достатньо сил і ресурсів для того, що ми робимо сьогодні, хоча вони потроху починають вичерпуватися. Але ми бачимо, що все одно поступово відступаємо, залишаючи ворогові свої території. Я б не був таким оптимістом на весняний наступ, тому що якщо зараз вирішиться питання фінансування військово-технічної допомоги для нас, то ми зможемо її отримати десь до кінця весни – і це буде найкращий варіант, якщо нам знову дадуть техніку та озброєння. ”, – зазначив військовий експерт.

За його словами, сьогодні гострою проблемою є вже не артилерійські боєприпаси, а артилерійські системи.

«Вони вже вичерпали свій ресурс, стовбури вийшли на межу своїх можливостей. Завтра ми можемо побачити таку ж картину, як у російській армії: ці стволи від зносу почнуть тріщати. Тому ситуація дуже погана. І якщо зараз поміняти головнокомандувача, то армія буде в жарі багато місяців, поки не відновиться командний склад, а чи можна його відновити, чи ні – це величезне питання. Тому я б більше звернув увагу на слова Вікторії Нуланд. Заступник держсекретаря США з політичних питань заявив на конференції, що в березні у нас буде можливість зробити Путіну «сюрпризи». Але це не контрнаступ. Швидше за все, як і обіцяли, ми отримаємо певну кількість літаків і, можливо, отримаємо ракети для них і для комплексів РСЗВ типу ATACMS на дальність 300 кілометрів. Таким чином ми справді можемо піднести Путіну багато сюрпризів на полі бою», – каже Олег Жданов.

Військовий експерт нагадав, що минулого року відбулося дві зустрічі в Рамштайні щодо передачі Україні техніки та озброєння.

«Ми три місяці збирали цю техніку і озброєння. А потім у червні ми не отримали 100% озброєння, яке нам обіцяли для створення наступальної гвардії. І тим, що було, пішли в контрнаступ. Ми з вами знаємо, як це все закінчився.” – сказав військовий експерт.

Нагадаємо, Данілов відповів Путіну на нісенітниці про демілітаризовану зону.

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Зеленський прибув до Кривого Рогу 4 лютого
Следующий Зеленський заявив, що працівникам не дозволять мобілізуватись по-новому

Нет комментариев

Оставить комментарий