як 29-річний волонтер із Закарпаття усиновив трьох дітей – Україна


У будинку 29-річної Олени Фурди вже півроку немає тиші.

Вона мріяла про велику сім’ю і вирішила стати багатодітною матір’ю-одиначкою. На Закарпатті 29-річний волонтер прийняв одразу трьох вихованців дитячого будинку. Усі її друзі не погодилися на такий крок. Ну не впорається вона сама. І вона не тільки наполягала, але й надихнула інші сім’ї на усиновлення. Вже півроку 4-річна Адель, 8-річна Софія та 10-річна Діана живуть з новоспеченою мамою.

Як змінилося їх життя – розповідає в Історія ТСН.

Я взяла відразу три

У будинку 29-річної Олени Фурди вже півроку немає тиші. Гучний сміх і гучні іграшки тут щодня. Її це не засмучує, вона стверджує, що її найбільшою мрією було мати дітей вдома.

“У минулі роки в мене навіть ялинки не було. Думала: навіщо вона мені? Цього року не так. Коли є діти, свята святкують дуже колоритно. Навіть у мене , молодість, яку я хотіла – навіть коли я вийду заміж і народжу дитину, я обов’язково буду брати ще дітей з дитбудинку», – сказала Олена.

Дивіться на YouTube-каналі ТСН: Сказали: “ Що ви робите?” 29-річний волонтер на Закарпатті усиновив трьох сестер.

Дівчата літні сестрички. Аделіні чотири, а Діані десять. З ними Олена познайомилася, коли була волонтером у дитячому будинку. Коли я дізнався, що одинокий теж може створити прийомну сім’ю, він почав збирати документи.

Як виявилося, одна дитина в дитбудинку – рідкість. В основному це сімейні групи. Три, чотири, сім, вісім… і так далі.

«Я думаю, хм… менше трьох? Нехай буде так», – каже він.

Жінці відмовили у прийнятті рішення

Вона зізнається, що друзі намагалися відмовити її від такого рішення. Проте родина пообіцяла всіляко їх підтримувати. Тож дівчина підготувала документи, пройшла необхідні курси, відремонтувала кімнати і через два місяці забрала дівчат додому.

Колись ізольоване життя перетворилося на вир подій. Спільні походи в кіно та кафе, туристичні поїздки, дні народження та Різдво стали особливими.

29-річний волонтер із Закарпаття усиновив трьох дітей

Біологічну матір дівчаток позбавили батьківських прав. Олена не хоче згадувати, що їм довелося пережити. Через півроку після притулку вони дуже змінилися. Раніше боялися і мало говорили. Але їм не вистачало їжі.

«Вони так наїлися, що я втомився бігати в магазин. Довелося піти на ринок і купити ящик бананів. Купувала кілограми моркви, поки не наїлися», – згадує вона.

Звідусіль дівчата отримують подарунки

Після того як друзі поширили її історію в соцмережах, люди з усього світу прислали дівчатам подарунки. А самій Олені ми дякуємо за захоплюючий приклад.

«Кожен, хто прийшов у цей світ, заслуговує на нормальне життя, любов, теплий дім і теплі обійми», – додає Олена.

Нагадаємо, з початку жовтня в Києві сталася низка загадкових смертей, у тому числі самогубств неповнолітніх дітей. Веб-сайт ТСН.ua зібрав усещо відомо про загибель дітей у столиці.

Підпишіться на наші канали на Телеграма І Viber.


Зазначив: ТСН

Предыдущая Польський уряд сподівається розблокувати кордон з Україною до нового року
Следующий Чи благословить УГКЦ одностатеві пари після заяви Ватикану та України

Нет комментариев

Оставить комментарий