Як легально працевлаштуватись у Польщі?


Якщо є бажання поїхати на декілька місяців підзаробити, або ж влаштуватися на постійну роботу в Європі, тоді один з найкращих варіантів – це працевлаштування в Польщі. Це наша країна-сусід, отже дорога не займе багато часу. Ще одна перевага – дружелюбне населення, з яким легко порозумітися, навіть якщо ви не володієте польською мовою. Звичайно, найкраще – влаштуватися офіційно, а для цього знадобиться робоча віза в Польщу. Зокрема, у кадровій агенції Віза Про спеціалісти не тільки допоможуть підготувати документи для отримання візи, але й підберуть вакансію з високим рівнем зарплати.

Ще однією з переваг можна назвати й безліч відкритих вакансій, які надходять від роботодавців. Це дуже великий плюс, адже у інших країнах значно важче знайти роботу, яка підходила б за спеціальністю та рівнем заробітної плати. До речі, наразі у Польщі українські працівники отримують зарплату на тому ж рівні, що й поляки. Це також суттєва перевага, адже зарплата у цій країні європейська, а ціни на продукти та житло – такі як в Україні. Тому у працівників є змога заощаджувати та відкладати на майбутнє.

Чому варто обирати легальну працю в Польщі?

Звичайно, найважливіший момент під час працевлаштування – те, яку роботу ви оберете. Не варто шукати роботу самостійно за допомогою Інтернету. Є кадрові агенції, які працюють офіційно та до яких надходять запити від польських працедавців. У таких агенцій є широка база вакансій, вони забезпечують інформаційний супровід під час процедури працевлаштування та дбають про вашу безпеку.

Яким чином забезпечується безпека працівника. Перш за все, працівник буде влаштовуватись працювати по контракту. Це офіційний документ, який підписується обома сторонами – працівником та роботодавцем. Там вказана інформація щодо ваших обов’язків, а також зобов’язань роботодавця. Вказані права обох сторін. У кадровій агенції перевіряють контракт, який надсилає роботодавець, аби уникнуть будь-яких шахрайських дій або неточностей у документації. Також у такій агенції допомагають зібрати усі документи, необхідні для отримання робочої візи в Польщу. Хоча ніяких труднощів у процесі отримання візи не виникає.

Які вакансії наразі актуальні?

Найбільше працівників потребують:

  • на заводах і фабриках: потрібні пакувальники, вантажники, різноробочі, прибиральниці;
  • у сільському господарстві: збиральниці, доярки;
  • в готелях: покоївка, робітник рецепції;
  • на будівництві: укладальник бруківки, зварювальник, фасадчик, муляр, будівельник-універсал, арматурник, різноробочий;
  • на складах: пакувальник, карщик, різноробочий.

Що потрібно мати окрім робочої візи в Польщу? В основному, нічого не потрібно, навіть спецодягом вас забезпечать роботодавці. На більшість вакансій на роботу в Польщі беруть працівників без знання мови. Хоча якщо ви знаєте польську, це буде додатковою перевагою.

Предыдущая Проектирование и изготовление металлоконструкций под заказ
Следующий Хобби на всю жизнь

Нет комментариев

Оставить комментарий