Як РФ намагається захистити порт у Новоросійську від українських морських безпілотників: британська розвідка


Розвідники проаналізували космічні знімки і виявили чотири баржі.

Російські окупанти намагаються захистити морський порт Новоросійськ баржами, які вони поставили на вході в об’єкт Чорноморського флоту.

Про те, що повідомили в британській розвідці.

Як зазначається, розвідники проаналізували космічні знімки та виявили чотири баржі, які окупанти поставили біля входу на базу Чорноморського флоту в порту Новоросійська. Це спроба посилити оборону порту від атак українських надводних кораблів без екіпажу.

«У зв’язку з підвищеним ризиком українських атак на традиційний порт приписки Чорноморського флоту Севастополь, порт Новоросійськ відіграє важливу роль у захисті цінних активів Чорноморського флоту. Колишнього командувача Чорноморським флотом адмірала Віктора Соколова змінили після успішного використання Україною підводних човнів США проти російських цілей як на морі, так і в порту. Його наступник, віце-адмірал Сергій Пінчук, ймовірно, намагався підвищити шанси на виживання російських кораблів, вживаючи додаткових превентивних і оборонних заходів, у тому числі звужуючи прохід до портових засобів», – повідомила британська розвідка.

Нагадаємо, за час повномасштабної війни Україна потопила або пошкодила третину всіх російських військових кораблів у Чорному морі.

Читайте також:
Зазначив: ТСН

Предыдущая Зеленський розповів про атаки Росії на українську енергетику – відео
Следующий Зеленський анонсував продовження кадрових змін у державних установах

Нет комментариев

Оставить комментарий