Як зробити мобілізацію чесною: експерт назвав дві основні ідеї, до яких схиляється суспільство


Товариство пропонує відправляти чиновників на війну або повертатися до найму.

В Україні суспільство вважає правильним рішенням мобілізацію чиновників і урядовців. Однак цього ресурсу буде недостатньо.

Доктор економічних наук, професор Київського національного університету ім. Про це в ефірі “1+1” повідомили Шевченко та генеральний директор Advanter Group Андрій Длігач.

«Виходить, що найбільш раціональним і справедливим рішенням (і це, я б не сказав, свідчить про нашу зрілість) вважається мобілізація чиновників і держслужбовців. Нагадаю, що їх не так вже й багато – загалом у нас 235 тисяч чиновників… це точно мало, – сказав Андрій Длігач.

За його словами, є ще кілька ідей, які підтримані суспільством, зокрема повернення до питання найму.

«Чому зараз провалюється набір? Можливо, недостатньо наявного фінансового забезпечення… Можливо, варто збільшити грошове забезпечення… Інше питання — підвищення ефективності наявних ресурсів, мільйона людей, які є в армії… Як цей ресурс, який зараз використовується?. І власне, залишається питання нематеріальних стимулів… Коли ми показуємо, що в самій армії наводиться порядок і вона знає, що робити, щоб підвищити ефективність і зменшити втрати, я переконаний що ми можемо повернутися до ідеї вербування», – підкреслив Длігач.

Він також додав, що друга ідея для підтримки соціальної мобілізації – це здатність підприємств резервувати тих працівників, які забезпечують економічне зростання.

“Нагадаю, що армія фінансується з наших податків… Тому потрібно збирати більше податків… Справедливість – це вільний вибір. І людина в будь-який момент свого життя може зробити вибір: чи хоче вона будувати кар’єру чи пити пиво, чи ходити на роботу з 14 до 19 години, як багато хто працює в бізнесі… Справа не в бідних і багатих, а у відповідальності та ефективності», – підкреслив професор.

Нагадаємо, деякі положення мобілізаційного акту будуть виключені.

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая В Україні зробили унікальну операцію 9-місячній дівчинці: відомо (фото, відео)
Следующий Росія відправляє іноземців на війну з Україною: одна з країн висуває вимоги до Кремля (фото, відео)

Нет комментариев

Оставить комментарий