які переваги – відео – новини 1+1


Головною відмінністю зенітного комплексу третього покоління є новий командний пункт центру розподілу вогню та пускова установка Mk.2, що дозволило використовувати зенітні ракети інших моделей.

Українська армія отримала останню версію норвезького передового зенітно-ракетного комплексу (NASAMS), який отримав назву NASAMS 3. Ці комплекси можуть використовувати нові зенітні ракети.

Про те, що звіти «Мілітарний» портал.

На відео оприлюднено United24 Foundation бачить запуск ракети малої дальності AIM-9X українським ЗРК NASAMS, використання якого реалізовано лише на системі третього покоління. Саму ракету можна впізнати за відсутніми щитками в центрі фюзеляжу.

«У нас є 252 підтверджені цілі – це 114 безпілотників і 137 крилатих ракет, які наша частина перехопила», – говорить командир батареї з позивним «Барон».

NASAMS 3: які переваги

У 2019 році була представлена ​​оновлена ​​версія зенітної системи. На відміну від попередніх варіантів, NASAMS 3 може використовувати більш широкий спектр ракет, включаючи ракету малої дальності AIM-9X і більшої дальності AMRAAM-ER, здатні вражати цілі на відстані до 50 км.

Крім того, комплекс сумісний з IRIS-T, ракетою малої та середньої дальності, оснащеною інфрачервоною головкою самонаведення.

Модернізований комплекс також має вдосконалену систему управління вогнем і може об’єднати в одну мережу більше радарів і пускових установок.

Нагадаємо вам про це Ймовірно, Україна готується обстрілювати територію Росії ракетами великої дальності: були якісь ознаки.

Читайте найважливіші новини дня:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Дозволені підвищення: в Україні офіційно скасували декларування цін на важливі товари – перелік
Следующий З'явилися нові моторошні подробиці, новини 1+1 - Ексклюзив ТСН

Нет комментариев

Оставить комментарий