яким продовжать відстрочку від військової служби на місяць – ТСН, новини 1+1 – Україна


Відстрочка автоматично продовжується.

Уряд продовжив на місяць відстрочку від призову для працівників “Укрзалізниці”.

Про це йдеться в дозвіл КМУ № 492 від 3 травня «Деякі питання бронювання військовозобов’язаних працівників залізничного транспорту».

«Встановлюючи, що строки дії відстрочок від призову на строкову військову службу під час мобілізації, наданих працівникам, відповідальним за військову службу державних акціонерних товариств, які здійснюють діяльність у сфері залізничного транспорту, не закінчилися на дату прийняття цього Закону, постанови, автоматично продовжується на один місяць», – йдеться у тексті постанов.

Раніше виявилося, що в Україні Статус “Обмежений збіг” видалено. Зараз військовослужбовці та особи, які несуть військову службу, можуть бути лише придатними чи непридатними до військової служби.

З 4 травня військовослужбовці та особи, які проходять військову службу, проходитимуть військовий іспит за новими правилами. Вони прописані в змінах до наказу Міноборони №402.

Після повномасштабного вторгнення загальній мобілізації підлягали всі придатні чоловіки та працездатні чоловіки віком від 18 до 60 років. Але економічно критичні підприємства мають можливість забронювати своїх працівників, які можуть отримати відстрочку від армії.

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Зеленський звернувся до українців 5 травня, на Великдень, на відео
Следующий Зеленський закликав до обережності під час Великодня в Україні

Нет комментариев

Оставить комментарий