Єврокомісія виділяє 65 мільйонів євро чотирьом країнам, які приймають біженців з України


Кошти виділять із Фонду притулку, міграції та інтеграції для підтримки Болгарії, Чехії, Польщі та Румунії, які приймають українських біженців.

Єврокомісія оголосила про виділення понад 65 мільйонів євро чотирьом країнам, які приймають на своїй території громадян України, які рятуються від розв’язаної Росією війни.

Про це йдеться у повідомленні на сайті Єврокомісії.

Кошти виділять із Фонду притулку, міграції та інтеграції для підтримки Болгарії, Чехії, Польщі та Румуніїякі приймають українських біженців.

Допомога надається країнам для полегшення фінансового навантаження на систему адаптації біженців у згаданих країнах та надання їм можливості забезпечити людям, які перебувають під тимчасовим захистом ЄС, належний рівень підтримки, послуг та допомоги.

Болгарія, Чехія, Польща та Румунія можуть використовувати це додаткове фінансування для переходу від надання біженцям “колективного” притулку до індивідуального розселення в приватному секторі шляхом надання українцям фінансової допомоги на перехідний період, а також доступу до мовного тренування, соціальних та медичних послуг тощо .д. .

Відповідні агентства цих країн, громадські та міжнародні організації, залучені до таких проектів, можуть розпочинати їх імплементацію вже сьогодні. У той же час Єврокомісія зберігатиме контроль за використанням виділених грошових фондів через відповідні фінансові служби ЄС.

Нагадаємо, у Німеччині зараз найбільше біженців з України. Саме туди переїхала велика кількість українців із Польщі. У Німеччині зараз приблизно 1,2 мільйона українців.

Водночас переміщення наших громадян до країн ЄС продовжується.

Станом на кінець жовтня 2023 року тимчасовий притулок у Європейському Союзі отримали 4,24 млн. біженців з України. Майже половину українських біженців становлять жінки (46,4%), третина – діти, дорослих чоловіків – одна п’ята (20,2%).

Читайте також:


Источник: ТСН.ua

Предыдущая що сталося у місті — Україна
Следующий Окупанти з артилерії обстріляли приватне підприємство у Херсоні (відео)

Нет комментариев

Оставить комментарий