«За кілька атак»: Ігнат прокоментував інформацію про відсутність ракет для ПЗРК


Захід не залишить Україну наодинці з росіянами.

ЗМІ «поширюють» слова Сергія Наєва про те, що ракет у ПЗРК вистачить лише на кілька таких масованих ударів. Звісно, ​​мова йде про 29 грудня та 2 січня. Зокрема, у коментарі для французького AFP йдеться також про ракети для зенітно-ракетних комплексів середньої та великої дальності – Patriot.

Про те, що він написав представник ПС ЗС України Юрій Ігнат.

Нічого особливого

За словами Ігната, нічого нового в цьому немає. Так було завжди в минулому, цього літа і зараз.

«Партнери доставляють ракети, коли це необхідно, я б навіть сказав, через крайню необхідність!» – підкреслив представник ВВС.

Звісно, ​​каже Ігнат, зенітні ракети у нас – дефіцитний товар, як радянські – до С-300 і Бук-М1, так і західні. Ми їх не виробляємо і постійно отримуємо від партнерів з різних країн.

«Хто вважає, що варто створювати в Україні склади для зберігання західних зенітних ракет, які неодмінно стануть пріоритетною ціллю для ворога?!» – зауважив він.

Речник НС України також нагадав, що російська пропаганда “вже знищила мільйон таких поїздів”. Багато росіян теж говорять про літаки.

«Тож очевидно нічого незвичайного не відбувається, ворог поступово намагається виснажити нашу протиповітряну оборону, змушуючи нас витрачати дорогоцінні боєприпаси під час таких масованих атак».

Окупанти роблять це щодня і щоночі. Вони також викидають дорожні ракети, які відправляють прямо з конвеєра на носії.

“Ми боремося! І не забуваємо щоразу нагадувати партнерам про цю постійну річ – “ПІСЛЯ КІЛЬКОХ АТАКІВ”. А в Росії – “на думці дурень багатіє”, сподіваються, що Захід залишить Україну наодинці з Це вже сталося. Дотримуймося цієї лінії!» — резюмував Ігнацій.

Раніше повідомлялося, що у США є сотні ATACMS, які можуть бути передані Україні.

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Чи отримала Росія перевагу у війні з Україною: відповідь Держдепу США
Следующий все робили максимально непомітно – новини 1+1 – Україна

Нет комментариев

Оставить комментарий