За словами Зеленського, Росія використовує максимум 3,5 тисячі таксі на місяць


«Росія використовує 3200-3500 КАБ на місяць – це керовані авіабомби. І це справді велика проблема для нас. Використовують КАБ тільки проти мирного населення, цивільної інфраструктури. Для вас також дуже важливо, щоб люди розуміли, що коли б’ють безпілотниками і ракетами, б’ють і говорять про військові цілі, це в першу чергу брехня. Вони використовували тисячі цих КАБ, ці бомби спеціально для того, щоб люди боялися і щоб люди втікали», – сказав Зеленський.

За словами президента, росіяни масово застосовують авіаційні бомби проти мирного населення з метою окупації територій, як це робив Гітлер під час Другої світової війни.

Зеленський також зазначив, що російська операція із захоплення Харкова провалилася, а українські військові стабілізували ситуацію. Він додав, що вісім місяців чекати на допомогу США було важко.

«Хоча і тут приблизно можна зрозуміти, наскільки потужна російська армія. І зрозуміло, що за вісім місяців без цього пакету вони так і не змогли захопити місто, яке хотіли захопити. І це була їхня операція… Я дуже задоволений вчорашніми зустрічами і ми безпосередньо говорили з президентом Байденом про терміни доставки деяких речей і загальну підтримку», – додав глава держави.

Ситуація попереду

Слід зазначити, що останніми місяцями ситуація на фронті загострилася. Російські війська намагаються просунутися в Донецьку область, атакуючи відразу на кількох напрямках.

Також 10 травня окупанти розпочали наступ на півночі Харківської області. Українські військові зазначають, що вони зупинили наступ ворога, а росіяни застрягли у вуличних боях у Волчанську.

Водночас Росія обстрілює прифронтові райони. Зокрема, росіяни скидають бомби по цивільних.

Читайте термінові та важливі новини про війну Росії з Україною в Telegram-каналі РБК-Україна.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая У Львові чоловік із ЦТК категорично відмовився приймати дзвінок: чим це закінчилося?
Следующий У РНБО уточнили, що справа не стільки в мирному плані Путіна – тсн, новини – Україна

Нет комментариев

Оставить комментарий