Законопроект Зеленського про множинне громадянство: нардеп звернув увагу на дивний момент


Железняк нагадав, що в 2019 році президент вніс до парламенту законопроєкт про подвійне громадянство, який “залишився без руху”.

Народний депутат «Голосу» Ярослав Железняк звернув увагу на дивний момент після того, як президент України Володимир Зеленський оголосив про внесення законопроєкту про запровадження множинного громадянства.

Про представника цього народу він написав онлайн.

22 січня Зеленський заявив, що подасть до Ради законопроєкт, який дозволить запровадити множинне громадянство. Проте Подібний законопроект президент вніс до парламенту в грудні 2019 року.

“Нагадаю, що законопроект про подвійне громадянство в Раді з… середини грудня 2019 року… внесений Президентом України. Номер № 2590 і назва “Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо внесення змін до Громадянські питання», – написав Железняк.

Він також нагадав Суть законопроекту №2590 про подвійне громадянство:

  • запровадження набуття громадянства України за територіальним походженням,
  • прийняття громадянства України або поновлення в громадянстві України,
  • можливість складання присяги громадянина України іноземцем, який є громадянином країни, включеної Радою міністрів до переліку держав, громадяни яких мають право складати присягу громадянина України, з метою набуття українське громадянство,
  • розширення кола осіб, які набувають громадянства України за територіальним походженням, шляхом віднесення їх до осіб, родинні зв’язки яких дають право на набуття громадянства за територіальним походженням.

Читайте найважливіші новини дня:

Нардеп зазначив, що цей президентський закон 2019 року навіть «ухвалила Комісія в першому читанні, а потім 4 роки нічого не відбувалося».

Тож що це за нова ініціатива і чому ця без руху – теж невідомо“, – підсумував Железняк.

Нагадаємо, у виступі на День Соборності України Зеленський повідомив, що 22 січня внесе в Раду ключовий законопроєкт, який дозволить ухвалити комплексні зміни в законодавстві та запровадити інститут множинного громадянства.

Читайте також:

Підпишіться на наші канали на Телеграма І Viber.


Зазначив: ТСН

Предыдущая Зеленський розповів про відносини з американськими республіканцями
Следующий Зеленський привітав українців з Днем Соборності 22 січня

Нет комментариев

Оставить комментарий