Засуджено депутата від забороненої Опозиції на захист життя та прав людини – Україна


Зрадник намагався зайняти керівні посади в разі окупації Черкаської області.

Депутат Черкаської міськради від бан ОПЗЖ виправдовував збройну агресію РФ і був готовий стати гауляйтером на час можливої ​​окупації міста. У результаті його засудили до п’яти років позбавлення волі.

Про це він повідомляє Офіс Генерального прокурора.

З’ясувалося, що в червні-липні 2022 року нардеп від Черкаської області в розмові з рідними та друзями висловлював проросійські погляди та російський пропагандистський наратив.

Зокрема, він захоплювався правлінням російського диктатора Володимира Путіна. У результаті він прагнув зайняти керівні посади в разі окупації в разі окупації Черкаської області.

Народного депутата засуджено до 5 років позбавлення волі без конфіскації майна. Входив до депутатської фракції забороненої політичної партії «Опозиційна платформа – За життя».

У Чернівецькій облраді під час сесії 22 груд Депутати проголосували за дострокове припинення повноважень усіх народних обранців політичної партії «Опозиційна платформа – За життя».

Також ми писали, що депутат Сергій Батрин, який вчинив теракт у сільраді на Закарпатті, нібито вступив у конфлікт із нинішнім головою Керецьківської сільради – депутатом від ОПЗЗ Михайлом Муським.

Читайте найважливіші новини дня:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Силова мобілізація та активність на вулицях – що кажуть у Раді – Ексклюзив ТСН
Следующий Что относится к музыкальному оборудованию

Нет комментариев

Оставить комментарий