Завершення реформи децентралізації – одне із ключових питань для Верховної Рад…


 

Завершення реформи децентралізації – одне із ключових питань для Верховної Ради України ІХ скликання. Про це сьогодні говорив із Генеральним секретарем Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи Андреасом Кіфером.

Впровадження цієї реформи можливе за умови внесення змін до Конституції України. Тому ще є над чим працювати. Водночас уже ухвалено низку законодавчих ініціатив у цьому напрямку.

Нагадуємо, що раніш у Верховної Ради було розглянуто законопроект про ігрові автомати. Подальш майбутне цього законопроекту буде повідомлено окремо..

Крім того, необхідна ефективна комунікація та співпраця з місцевими органами влади, адже саме їм жити і працювати за тими нормами, які будуть впроваджені. Це непростий процес, але ми повинні його пройти!

Тож Україна дуже цінує готовність допомагати. Для нас важлива стала підтримка Ради Європи як у питаннях впровадження реформ, так щодо територіальної цілісності нашої держави. Це і є справжні дружні відносини – принципові позиції, які ми спостерігаємо вже багато років.

 

 
Источник

Предыдущая Завдяки діалогу ми зможемо ефективно втілювати реформи. Так, він не буде прост...
Следующий Україна має великий потенціал у фармацевтичній галузі. Сьогодні мав можливість...

Нет комментариев

Оставить комментарий