Зеленський 4 червня був у штабі, де обговорювалося розгортання ППО


«Після повернення до Києва я перш за все відправився в штаб, щоб отримати всю поточну інформацію про зміни на полі бою. Отримав доповідь Головнокомандувача Олександра Сирського про ситуацію на основних напрямках», – написав Зеленський.

Крім того, у штабі прозвучали доповіді міністра оборони Рустема Умерова та міністра стратегічної промисловості Олександра Камишина. Зокрема, йшлося про боротьбу з російськими «орлами», «ланцетами» та іншими безпілотниками та розробку власних технологій безпілотників та радіоелектронної боротьби.

«Ми також визначили пріоритетні напрямки для розгортання очікуваних систем ППО», – сказав президент.

У штабі також був присутній начальник Генштабу Анатолій Баргілевич. Він поінформував про стан підготовки, комплектування озброєнням та особовим складом бригад і резервів.

Голови військових адміністрацій Харкова, Сум та Чернігова доповіли про подальше будівництво фортифікаційних споруд, охорону важливих об’єктів, зокрема генерації, та поточний стан світлопостачання населення.

Ситуація попереду

Нагадаємо, з початку травня Росія почала повторні наступальні операції в Харківській області. Росіянам вдалося дійти до міста Волчанськ. Там періодично точаться вуличні бої, але українським ЗСУ вдалося відновити частину своїх позицій.

За даними Генштабу, з 4 червня Росія посилила обстріли прикордонних населених пунктів у Чернігівській та Сумській областях.

Читайте на каналі термінові та важливі новини про війну Росії з Україною РБК-Україна в Telegram.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая На Донеччині окупанти вбили жінку з дитиною
Следующий "Квартир не дають, живемо як собаки": українці розкритикували умови в таборі для біженців у Німеччині

Нет комментариев

Оставить комментарий