Зеленський анонсував нові безпекові домовленості з партнерами


«Ми готуємо нові угоди з безпеки з нашими партнерами. Дуже змістовно», – сказав президент.

За його словами, вони стосуються оборонної підтримки українських військових, а також дуже конкретних фінансових гарантій для країни.

Президент також говорив про політичну взаємодію, яка наближає Україну до більших можливостей, більшої взаємодії зі світом і більшої сили.

“Найближчими тижнями ми готуємо кілька нових угод з безпеки. Я вдячний нашим командам, які їх готують, і вдячний нашим партнерам”, – додав президент.

Гарантії безпеки для України

На саміті НАТО у Вільнюсі країни G7 підписали декларацію про гарантії безпеки для України, до якої згодом приєдналися ще кілька десятків країн. Ця заява є згодою країни-підписанта на укладення двосторонньої угоди з Україною.

Угода стосується не лише військової допомоги, а й фінансово-економічної підтримки та відновлення України. Крім того, угоди передбачають гарантію допомоги Україні у разі поновлення російської агресії.

Першу таку угоду було підписано в січні з Великою Британією. А цього тижня були підписані документи з Німеччиною та Францією. Крім того, прес-секретар президента Сергій Нікіфоров повідомив про підписання угод ще з двома країнами НАТО.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая Коли можуть бути готові рамкові умови для переговорів про вступ України до ЄС?
Следующий Коли ворогують поляк і українець, виграє Москва – Політика

Нет комментариев

Оставить комментарий