Зеленський анонсував повідомлення між Славутичем і Києвом


Під час робочої поїздки до Славутича Зеленський провів нараду щодо стану безпеки та перспектив розвитку міста.

Мер Славути Юрій Фомічов у центрі уваги були питання логістики. Він пояснив, що через пошкоджені мостові переходи та неможливість користуватися колишніми залізничними сполученнями працівники ЧАЕС добираються на роботу до шести годин.

У відповідь глава держави доручив віце-прем’єр-міністру з питань реконструкції – міністру розвитку муніципалітетів, територій та інфраструктури України Олександру Кубракову опрацювати питання прямого залізничного сполучення Славутич – Київ без пересадки в Чернігові.

Проблеми Славутича зі зв’язком з ЧАЕС

До повномасштабного вторгнення Росії в Україну працівники Чорнобильської АЕС їхали потягом зі Славутича на АЕС через територію Білорусі, оскільки місто не має прямого сполучення з АЕС на українській території.

Однак фактична участь Білорусі у війні з Україною не дозволила використовувати цей маршрут для ротації персоналу АЕС.

Раніше в одному зі своїх інтерв’ю Зеленський заявив про необхідність будівництва мосту через Дніпро, щоб мешканцям Славутича було легше добиратися до Чорнобильської АЕС.

Нагадаємо, сьогодні, у 38-му річницю Чорнобильської катастрофи, Зеленський приїхав до міста Славутич на нараду щодо ситуації на Чорнобильській АЕС. Під час зустрічі було обговорено ряд тем. Зокрема, транспорт, енергетика, робочі місця і, звісно, ​​питання безпеки.

Читайте термінові та важливі новини про війну Росії з Україною в Telegram-каналі РБК-Україна.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая яка ситуація на КПП - Україна
Следующий Зеленський обговорив ситуацію на Чорнобильській АЕС під час візиту до Славутича 26 квітня

Нет комментариев

Оставить комментарий