Зеленський анонсував створення претензійної комісії та компенсаційного фонду


«Разом ми створили справжню мережу відповідальності. Ми високо цінуємо лідерство Нідерландів у просуванні ідеї створення Спеціального трибуналу для злочинів російської агресії», – сказав він.

Зеленський заявив, що вдячний усім країнам і главам держав, міжнародним організаціям, громадським діячам, представникам юридичної спільноти, які підтримують глобальну роботу з розслідування російських військових злочинів і притягнення до відповідальності винних, щоб притягнути до відповідальності всіх винних – від політичних і військових лідерів Росії для рядових контрактників.

«Я переконаний, що робота Міжнародного кримінального суду, який видав ордер на арешт Путіна і працює над відновленням повної справедливості щодо всіх, хто постраждав внаслідок цієї війни – як дорослих, так і дітей – важлива для всього світу. ,” він сказав. .

Президент зазначив, що Україна створює дуже конкретні, системні інструменти для компенсації збитків, завданих цією війною.

«Разом з багатьма країнами та лідерами ми працюємо над конфіскацією російських активів і отриманих прибутків. Усе це має допомогти людям, яких Путін намагався знищити цією війною. Реєстр збитків починає працювати подібним чином, і це Надзвичайно важливо, що цього року було створено компенсаційну комісію та компенсаційний фонд, як ключові елементи запланованого механізму компенсації», – сказав він.

Зеленський закликав Захід не відступати від спільної лінії – лінії справедливості.

«І, будь ласка, не гальмуйте. Ми маємо зробити все, що в наших силах, щоб зміцнити справедливість, щоб справедливість давала реальну силу для нашої спільної безпеки – захисту від агресії та терору. Хай швидше відроджується реальний світ. І нехай той, хто руйнує світ, справді боїться постати перед судом у Гаазі», – підкреслив він.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая Чоловіки з обмеженими фізичними здібностями повинні повторно пройти тестування IVC
Следующий є мертвий (фото) – Україна

Нет комментариев

Оставить комментарий