Зеленський анонсував угоду про гарантії безпеки зі США


Україна близька до угоди про гарантії безпеки з США. Документ може бути підписаний після завершення історії розгляду допомоги Україні в Конгресі США.

«Ми вже маємо 9 договорів. Ми наближаємося до важливого договору зі Сполученими Штатами. Після ухвалення Конгресом ми досягнемо цієї потужної угоди зі Сполученими Штатами», – сказав президент в інтерв’ю представникам бразильських ЗМІ.

Як додав Зеленський, це стосується не лише військової підтримки України з боку США, а й гуманітарних аспектів, реконструкції, фінансової та енергетичної підтримки.

Гарантії безпеки для України

Минулого року країни G7 підписали спільну декларацію про гарантії безпеки для України. Будь-яка країна, яка готова домовитися на двосторонньому рівні про надання Україні військової чи фінансової підтримки, може приєднатися до цієї декларації.

Угоди про гарантії безпеки підписано з Великобританією, Канадою, Німеччиною, Францією, Данією, Італією, Фінляндією, Нідерландами та Латвією.

Як заявив глава канцелярії президента Андрій Єрмак, угода про гарантії безпеки з США не повинна працювати гірше, ніж американський меморандум з Ізраїлем.

Читайте термінові та важливі новини про війну Росії з Україною в Telegram-каналі РБК-Україна.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая В Україні біля Часового Яру може більше не бути систем ППО – BILD
Следующий В Одесі під час рейду стався вибух – ТСН, новини 1+1

Нет комментариев

Оставить комментарий