Зеленський анонсував виробництво зброї наступного року


Зеленський анонсував виробництво зброї наступного року

“Офіційні особи повинні визначитися з усіма завданнями нашої дипломатичної роботи наступного року, зокрема щодо домовленостей з партнерами щодо виробництва озброєнь та постачання комплектуючих і обладнання”, – йдеться в повідомленні.

За словами президента, абсолютно всі плани, чіткий алгоритм дій – все необхідне для нашого оборонного комплексу має бути налагоджене, щоб наступний рік був максимально продуктивним.

«Україна має виробляти – самостійно чи спільно з партнерами – все необхідне для захисту від будь-якої форми російської агресії. Ми можемо це забезпечити», – додав Зеленський.

Виробництво зброї в Україні

Нагадаємо, Україна вже виробляє далекобійну зброю. Зокрема, вітчизняним фахівцям вдалося розробити нову версію ракет великої дальності «Нептун», які використовуються для ураження наземних цілей.

Також в Україні нещодавно було оголошено про початок серійного виробництва безпілотників, які є своєрідним еквівалентом іранських ударних безпілотників Shahed, але з кращими параметрами.

Ще влітку заступник голови Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Верховної Ради Єгор Чернєв заявляв, що Україна щомісяця нарощує виробництво ракет, щоб за можливості закуповувати боєприпаси самостійно. За його словами, ведуться роботи з виробництва куль калібру 155 мм НАТО.
Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая Окупанти терміново вивели з Феодосії два своїх кораблі - повідомлення 1+1
Следующий Які економічні загрози для України - Гроші

Нет комментариев

Оставить комментарий