Зеленський був шокований, коли Захід допоміг Ізраїлю


За його словами, Конгрес Сполучених Штатів Америки з початком кризи та викликів на Близькому Сході почав звертати увагу на цю проблему, те ж саме роблять і американські ЗМІ.

«Давайте будемо чесними, сьогодні основна увага приділяється тому, що відбувається в Ізраїлі, Газі та на Близькому Сході загалом», — сказав він.

Президент пояснив, що ситуація з Ізраїлем та Іраном привертає менше уваги та часу з боку України, а значить, менше уваги з боку її суспільства. Зеленський пояснив, що якщо суспільство буде менш чуйним, політичні лідери будуть нести менше відповідальності, а тому допомога може бути обмежена.

Зеленський був шокований реакцією Заходу

«Чесно кажучи, я шокований тим, що сталося після того, як Іран напав на Ізраїль. Спочатку це була дуже позитивна реакція», – сказав він.

Президент пояснив, що жертви після нападу Ірану на Ізраїль є, але їх кількість невелика і в будь-якому випадку заслуговує співчуття. Проте президент Зеленський зазначив, що союзники допомагали Ізраїлю незалежно від того, що країна не є членом НАТО. Зеленський також зазначив, що не бачив дуже серйозного і сильного документа між Францією та Ізраїлем, наприклад між США та Ізраїлем, чи подібного документа між Ізраїлем та НАТО.

«Я маю на увазі, що ми щойно бачили, як армії, пілоти та зброя кількох країн-союзників знищили 99% усього, що йшло до голови ізраїльтян з Ірану. Ось що ми з вами бачили. І тому я був шокований, а саме: що з нами? Що не так з українцями?» – додав президент.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая У Полтавській області знайшли тіло хлопчика, який зник під час риболовлі
Следующий що і коли ми отримаємо - ТСН, новини 1+1 - Świat

Нет комментариев

Оставить комментарий