Зеленський був у штабі 29 квітня – слухав доповідь про обмін полоненими з Росією


За словами президента, штаб отримав доповідь від головнокомандувача Олександра Сирського про ситуацію на головних бойових напрямках. Зокрема, щодо очікуваних Україною поставок зброї.

Також прозвучала доповідь начальника Головного управління розвідки України Кирила Буданова, голови СБУ Василя Малюка та представників Координаційного штабу з переговорів щодо звільнення полонених.

«Надзвичайно важливо, щоб наша держава мала чітку комунікацію з родичами ув’язнених. «По кожному імені і кожній людині має бути зрозуміло – наскільки це можливо – яка робота робиться, щоб повернути наших людей додому», – сказав Зеленський. .

Російські наступальні погрози

Російські пропагандисти почали поширювати інформацію про підготовку наступу на Харків. Зокрема, останніми місяцями росіяни збільшили кількість обстрілів Харкова та північно-східного кордону України. Це призвело до значної шкоди інфраструктурі України. Через затримку доставки зброї українським військовим.

Крім того, з початку 2024 року Росія порушує питання обміну полоненими. Останній масштабний обмін полоненими з Росією відбувся 31 січня 2024 року. Згодом Україні вдалося повернути з російського полону 207 громадян.

Читайте термінові та важливі новини про війну Росії з Україною в Telegram-каналі РБК-Україна.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая Боєць "Азову" розповів про гострі проблеми української армії - Ексклюзив ТСН
Следующий Посол Литви припустив новий напад на Кримський міст – ТСН, новини 1+1

Нет комментариев

Оставить комментарий