Зеленський дорікнув Заходу після нападу Ірану на Ізраїль


“Росія завдає значної шкоди щодня, щотижня, щомісяця, на жаль, допомога Україні все ще обмежена, і російська держава все ще має доступ до ключових компонентів, необхідних для виробництва ракет і безпілотників”, – заявив глава.

За словами Зеленського, кожна ракета, що атакує Україну, містить десятки імпортних компонентів, які завозяться до Росії через територію сусідніх країн. Подібна ситуація з ударними дронами Shahed.

«Усе це потрібно і можна припинити: терористичну змову, здатність терористів шукати собі спільників по всьому світу і сам російський терор – з усіма його проявами», – підкреслив він.

Приклад із Близького Сходу

Як зазначив президент, атака Ірану на Ізраїль показала, що сучасна авіація і сучасні системи ППО можуть захистити життя. Світ, – підкреслив глава держави, – побачив, що таке реальний захист і що він можливий.

«І весь світ побачив, що Ізраїль був не один у цьому захисті – загроза в небі також була знищена союзниками. І коли Україна каже своїм союзникам, що єдність дає найкращий захист, вони самі вже точно знають, наскільки це ефективно, вони в цьому запевняють. І коли Україна каже: «Те, що союзники не можуть закривати очі на російські ракети та безпілотники, означає, що вони повинні діяти і діяти рішуче», — продовжив він.

Україні, як зазначив у своєму виступі президент, потрібна допомога партнерів, а не їхня риторика та думки.

«Небо захищає не риторика, не те, що обмежують виробництво ракет і безпілотників для терористичних цілей, а те, що санкції проти Росії досі обходять, і те, що ми в Україні були чекаючи місяцями на необхідний пакет підтримки – той факт, що “ми все ще чекаємо на голосування в Конгресі, вказує на те, що самовпевненість терористів також зростає протягом місяців”, – додав він.

Зміцнення ППО України

Україна працює над посиленням протиповітряної оборони з початку повномасштабного вторгнення Росії. Однак потреба в протиповітряній обороні посилилася, оскільки російські атаки на енергетичні об’єкти поновилися.

Німеччина пообіцяла допомогу в пошуку засобів протиповітряної оборони, а в суботу, 13 квітня, оголосила про передачу Україні додаткової системи Patriot. Однак раніше Зеленський заявляв, що для повного закриття українського неба від російських безпілотників і ракет знадобиться 25 систем Patriot.

Читайте термінові та важливі новини про війну Росії з Україною в Telegram-каналі РБК-Україна.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая Україна цього року може залишитися без допомоги США – нардеп
Следующий Призов до Збройних сил України: як це виглядає, хто йде в армію та чи є охочі служити в армії?

Нет комментариев

Оставить комментарий