Зеленський говорив про гарантії безпеки з Францією, які можуть вийти на амбітний рівень


Сьогодні Президент України провів переговори з Президентом Франції Еммануелем Макроном.

«Ми детально обговорили безпекову угоду між нашими країнами – гарантії безпеки. Ми вже завершуємо угоду. Команди активно працюють, і ми можемо досягти дуже амбітного рівня, який буде важливим сигналом для всього світового співтовариства», – зазначив він. підкреслив президент.

Він зазначив, що цей документ може стати сигналом того, що Європа вміє захищати життя, вміє додати безпеки – для поколінь.

Відносини між Україною та Францією

Нагадаємо, на початку липня 2023 року країни G7 схвалили декларацію, в якій пообіцяли надати Україні гарантії безпеки. До нього вже приєдналися понад 30 країн, у тому числі Франція.

Великобританія стала першою країною, яка підписала угоду з Україною. А 17 січня президент Франції Еммануель Макрон заявив, що Париж планує підписати з Україною безпекову угоду, як це зробив Лондон.

Водночас президент Франції заявив про намір відвідати Україну з офіційним візитом у лютому. Під час візиту планується підписання двосторонньої угоди про гарантії безпеки між двома країнами.

Крім того, у січні цього року міністр оборони Франції Себастьян Лекорню заявив про виробництво та передачу Україні понад 70 артилерійських установок Caesar.

Читайте термінові та важливі новини про війну Росії з Україною в Telegram-каналі РБК-Україна.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая Відомо, що незабаром на кордоні з Польщею з'явиться новий міжнародний пункт пропуску
Следующий що змінилося - ТСН, новини 1+1 - Гроші

Нет комментариев

Оставить комментарий