Зеленський і Сирський приїхали на Донбас і представили командувача Об’єднаних сил


Глава держави зазначив, що прибув на Донбас разом з Верховним головнокомандувачем Збройних сил України Олександром Сирським і новим командувачем Об’єднаних сил генералом Гнатовим.

«Сьогодні я офіційно представив Андрія Гнатова всім відповідальним за оборону в Донецькій області. Ми слухали доповіді безпосередньо з їхніх позицій», – сказав президент.

Зеленський також зустрівся з бійцями 110-ї та 47-ї бригад, які воюють на сході України. Президент записав свій виступ у Покровську, поблизу якого точаться активні бойові дії.

Фото: Зеленський прибув на Донбас (president.gov.ua)

Як зазначив президент, він також провів нараду в Донецькій області з питань безпеки та підтримки людей.

«І в Києві буде окрема розмова, особливо з чиновниками, які мають бути тут і деінде на передовій – у складних громадах, де людям потрібні негайні рішення, які просто не видно з Києва. І мене це здивувало, деяких відповідних чиновників тут немає півроку чи більше, я зроблю з них відповідні висновки», – додав Зеленський.

Заміна командувача Об’єднаних сил

Нагадаємо, днями президент Володимир Зеленський оголосив про зміну командувача Об’єднаних збройних сил України. Раніше цю посаду обіймав Юрій Содоль, який змінив Сергія Наєва. Цьому передували чутки про розслідування проти Содоля.

Зеленський призначив командувачем Об’єднаних збройних сил України бригадного генерала Андрія Гнатова.

Детальніше про кадрові зміни читайте в матеріалі РБК-Україна.

Читайте на каналі термінові та важливі новини про війну Росії з Україною РБК-Україна в Telegram.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая Зеленський продовжив санкції проти бізнесменів Фірташа та Фукса – Україна
Следующий МАУП знову посідає перше місце в рейтингу «Топ 200 Україна» серед приватних закладів охорони здоров’я – Україна

Нет комментариев

Оставить комментарий