Зеленський нагородив бійців ГУР за затонулий ракетний корабель “Івановець”.


Президент Володимир Зеленський нагородив бійців Головного управління розвідки, які виявили особливу мужність під час виконання спеціальних бойових завдань, зокрема під час знищення російського ракетного катера “Івановець”.

Як підкреслив Зеленський, звертаючись до бійців ГУР, росіянам дійсно боляче через дії українських розвідників. І важливо, щоб винуватці війни щодня зазнавали втрат через це.

Крім того, Президент особливо відзначив успіхи бійців Головного управління розвідки на морі. Йдеться про знищення російського ракетного катера “Івановець” поблизу окупованого Криму.

“Складна операція на рейді озера Донузлав – шість прямих влучень морськими безпілотниками в корпус “Іванівця”. Це було дійсно потужно. І я вам дякую за цю силу”, – сказав він.

Затоплення російського “Івановця”

У ніч на 1 лютого бійці одного з підрозділів Головного управління розвідки за допомогою морських безпілотників MAGURA V5 знищили ракетний катер Чорноморського флоту РФ “Івановець”. Вартість корабля становить 60-70 мільйонів доларів.

Цей катер вважався гордістю російського Чорноморського флоту. Як повідомив представник ГУР Андрій Юсов, таких катерів у Росії всього три.

Детальніше про катер “Івановець”, який потопили безпілотники з гідропідсилювачем керма, читайте в матеріалі РБК-Україна.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая Примітка для внутрішньо переміщених осіб - пенсіонери повинні пройти ідентифікацію - Україна
Следующий померли батьки багатодітної родини, 13 дітей залишилися сиротами - новини Рівного - Україна

Нет комментариев

Оставить комментарий