Зеленський обговорив ситуацію на Чорнобильській АЕС під час візиту до Славутича 26 квітня


За його словами, на зустрічі обговорювалися ключові питання щодо ситуації на Чорнобильській АЕС. А саме: транспорт, енергетика, робочі місця і, звичайно, питання безпеки.

«Ми маємо зробити все, щоб забезпечити нормальне життя всіх наших громадян. Дякую всім, хто для цього працює», – написав Зеленський.

Варто зазначити, що Зеленський раніше порушував тему ситуації на Чорнобильській АЕС. Зокрема, під час інтерв’ю на національному телемарафоні 10 квітня Зеленський згадав місто Славутич, де живуть працівники ЧАЕС.

Тоді він зазначив, що основною проблемою міста є сполучення з ЧАЕС – мова йде про підвезення персоналу до місця роботи. Співробітники змушені їздити на роботу приблизно 4 години.

Чорнобильські битви

З початку 24 лютого до 31 березня 2022 року Чорнобиль і АЕС перебували під окупацією росіян, які могли атакувати станцію через територію Білорусі. Проте 2 квітня ЗСУ офіційно звільнили Чорнобильську АЕС. Тоді в ЗМІ поширилася інформація про можливу повторну окупацію зони росіянами. Однак українські військові спростували ці дані.

Пізніше МВС вирішило передати прикордонникам частину території Чорнобильського заповідника біля кордону. Там мусили будувати оборонні укріплення.

Детальніше про загрози, пов’язані з окупацією Чорнобильської АЕС росіянами, читайте в матеріалі РБК-Україна.

Читайте термінові та важливі новини про війну Росії з Україною в Telegram-каналі РБК-Україна.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая Зеленський анонсував повідомлення між Славутичем і Києвом
Следующий експертний прогноз - ТСН, новини 1+1 - Гроші

Нет комментариев

Оставить комментарий