Зеленський обговорив з міністром оборони Швеції угоду про гарантії безпеки


“Візит міністра оборони Швеції Пола Джонсона в цей день є важливим знаком солідарності Швеції з Україною”, – сказав Зеленський.

Він зазначив, що під час зустрічі обговорювалася можливість спільного виробництва зброї та майбутні двосторонні переговори щодо підписання угоди про гарантії безпеки.

«15-й пакет, анонсований шведським урядом, нещодавно став найбільшим за обсягом: він склав майже 700 млн євро. Дякую за потужну, конкретну підтримку України», – підкреслив президент.

Гарантії безпеки для України

У липні 2023 року на саміті НАТО країни G7 підписали декларацію про гарантії безпеки для України. Потім до неї приєдналися ще кілька десятків країн ЄС і НАТО. Декларація передбачає укладення двосторонньої угоди між державою-підписантом та Україною.

Першу угоду про гарантії безпеки було підписано на початку січня 2024 року з Великою Британією. Під час візиту до Європи в лютому ц.р. Зеленський підписав відповідні угоди з Німеччиною та Францією.

Крім того, вчора було підписано угоду про гарантії безпеки з Данією. А сьогодні Україна уклала угоди з Італією та Канадою.

Читайте термінові та важливі новини про війну Росії з Україною в Telegram-каналі РБК-Україна.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая Нардеп розповів про тисячі видань
Следующий схеми розповсюдження - ТСН, новини 1+1 - Гроші

Нет комментариев

Оставить комментарий