Зеленський очолив штаб 12 лютого, повідомив Сирський


Хто звітував у Штаб

“Пріоритетні питання залишаються незмінними: лінія фронту та захист регіонів, населення та критичної інфраструктури від російського повітряного терору”, – йдеться в повідомленні.

Командування заслухало доповіді Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України Олександра Сирського та начальника Генерального штабу Анатолія Баргілевича, представників розвідки та командувачів угруповань оперативно-стратегічного призначення.

“Авдіївка, Куп’янськ, південь. Забезпечення армії всім необхідним: ракетами, безпілотниками, електронною зброєю”, – додав президент.

Які рішення були прийняті

Зеленський зазначив, що можна було заслухати доповіді енергетиків та керівників військово-цивільної адміністрації прифронтових регіонів. Обговорено подальший розвиток багатоступінчастого захисту об’єктів електроенергетики, водопостачання та теплопостачання.

“Ми прийняли рішення збільшити кількість і можливості мобільних вогневих груп”, – сказав президент.

Катування в Збройних Силах України

Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський звільнив Валерія Залужного з посади Верховного Головнокомандувача Збройних сил України. На його місце призначено Олександра Сирського, який раніше був командувачем Сухопутних військ.

Крім того, Зеленський змінив керівництво Генштабу Збройних сил України. Новим керівником став Анатолій Баргілевич.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая Ігнат прокоментував нічну атаку дронів на Україну. - Україна
Следующий у місті окупанти пошкодили будівлю лікарні – 1+1, новини ТСН – Україна

Нет комментариев

Оставить комментарий