Зеленський перерахував країни, які можуть стати наступною метою Росії


«Вони знову намагаються силою трансформувати Європу і говорять, що деякі нації нібито «не заслуговують» на незалежне існування. Все це сьогодні спрямовано проти України, щоб завтра було спрямовано проти інших», – сказав глава держави.

Зеленський дав порядок можливих наступних цілей Росії. На його думку, це можуть бути країни Балтії, Польща, Балкани тощо.

«Цей російський режим не визнає обмежень, йому недостатньо навіть Європи, він уже знищив Сирію і хаос у Сахелі, він інвестує в терор і вішає життя всюди, куди може дійти, де не зустрічає опору», — сказав він. сказав президент.

Можливість розширення російської агресії

Нагадаємо, українська влада неодноразово заявляла, що російський режим не залишиться в Україні, якщо виграє війну. За даними естонської розвідки, Росія вже готується до нової війни, яка може статися протягом 10 років. Не можна виключати прямого конфлікту з НАТО.

Водночас генсек НАТО Єнс Столтенберг вважає, що загрози для країн-учасниць Альянсу з боку Росії немає. За його словами, НАТО залишається найсильнішою військовою силою у світі.

Читайте термінові та важливі новини про війну Росії з Україною в Telegram-каналі РБК-Україна.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая що відомо про чарти - Україна
Следующий Смерть 32-річного Сергія після ТЦК: батько розповів подробиці, містяни вимагають звільнити воєнкома

Нет комментариев

Оставить комментарий