Зеленський подякував Макрону за важливу допомогу Україні


Президент України відзначив співпрацю з Францією у сферах безпеки, фінансів та оборони.

У неділю, 10 березня, президент України Володимир Зеленський подякував своєму французькому колезі Еммануелю Макрону за допомогу нашій країні.

З цього приводу з’явився Відповідне відео в офіційному Telegram-каналі українського лідера, в якому Зеленський нагадує про угоду, підписану 16 лютого цього року. безпекова угода з Францією про довгострокову підтримку – для більшої безпеки та спільної сили.

«Співпраця у сфері безпеки, фінансів та оборони, спільні політичні кроки. “Дуже конкретні речі, які допомагають Україні захистити свою незалежність”, – сказав президент України.

Зеленський подякував Франції та особисто президенту Макрону за допомогу нашій країні, а також «командам, які готували угоди та реєстрували саме те, що нам потрібно».

Яка угода з Францією?

Як ми вже повідомляли, угода між Україною та Францією передбачає виділення 3 млрд євро на оборонні потреби нашої країни вже цього року, чітку та змістовну підтримку з боку Парижа повноправного членства України в НАТО, застосування санкцій проти Росії. за війну, а також відповідальність політичних лідерів Російської Федерації та всіх військових злочинців.

Французька сторона відіграватиме провідну роль в коаліціях артилерії та протиповітряної оборони, а також братиме участь у коаліціях ВПС, морської безпеки та інших коаліціях.

Франція також сприятиме розвитку оборонно-промислової бази України, зокрема шляхом залучення французьких інвестицій, локалізації виробництва на території України та спільного виробництва пріоритетних видів озброєння та боєприпасів.

Нагадаємо, угода набула чинності та діятиме протягом 10 років з моменту її підписання.

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Зеленський заявив, що Україна зупинила наступ Росії
Следующий Зеленський звернувся до французів у зв'язку із заявами Макрона

Нет комментариев

Оставить комментарий