Зеленський поговорив із Сірілом Рамафосою 12 лютого


“Я розмовляв по телефону з президентом Південної Африки Сирілом Рамафосою”, – йдеться в заяві.

Зеленський подякував представнику ПАР за участь у зустрічах радників щодо реалізації «формули миру».

“Він говорив про підготовку до Всесвітнього саміту миру в Швейцарії. Ми домовилися продовжувати контакти на різних рівнях”, – додав глава України.

Остання інформація

У своєму відеозверненні Зеленський зазначив, що обговорив з Рамафосою зусилля щодо відновлення справжнього і справедливого миру в Україні.

Це саме той мир, на який заслуговує кожен народ і для якого Україна запропонувала «формулу миру». Десять пунктів, які висвітлюють усі аспекти російської агресії проти нашої країни», – сказав Зеленський.

Він також додав, що Африка має бути представлена ​​в усіх глобальних процесах.

Глобальний саміт миру

Нагадаємо, Україна вже організувала кілька зустрічей щодо формули миру на рівні радників глав держав, у яких взяли участь десятки країн. Головна мета – залучити якомога більше країн до підтримки такої ініціативи.

У січні 2024 року Україна та Швейцарія розпочали підготовку до Всесвітнього саміту миру, який відбудеться на рівні глав держав.

Нещодавно глава канцелярії президента Андрій Єрмак припустив можливість допустити Росію до участі в засіданнях щодо формули миру. Готовність обговорювати це питання буде висловлено на другому Всесвітньому саміті миру.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая В РФ спереду Starlink - доказ роботи ГУР, відео
Следующий Ігнат прокоментував нічну атаку дронів на Україну. - Україна

Нет комментариев

Оставить комментарий