Зеленський повідомив, які питання обговорюватимуться на Саміті миру 15 червня


За словами Зеленського, одним із ключових питань буде можливість повернення полонених у форматі «всіх на всіх», що стосується не лише військовослужбовців, а й незаконно утримуваних Росією мирних українських громадян. Також обговорюватимуться питання ядерної та продовольчої безпеки.

“Ми зможемо зробити перші кроки в аспекті обміну “всіх на всіх” щодо повернення додому наших дітей, депортованих українців і важливого питання ядерної безпеки та продовольчої безпеки”, – сказав він.

Водночас Президент України вважає, що на саміт у Швейцарії візьмуть участь ті країни, які хочуть миру. Він також зазначив, що російського диктатора Володимира Путіна потрібно “поставити на місце”, оскільки він не зупиниться на Україні.

«Як ми можемо це зробити? Цього недостатньо на полі бою. Росія – велика територія. Вони будуть тиснути на своїх громадян, незалежно від того, хочуть вони воювати чи ні», – сказав Зеленський.

Глобальний саміт миру

У червні у Швейцарії відбудеться Всесвітній саміт миру. У 2022 році планується розглянути питання української формули миру, ідею якої запропонував президент Володимир Зеленський.

Вже відомо, що на саміт запрошені представники понад 100 країн. Але цього разу Росії там не буде. Можливо, Кремль зможе надіслати своїх представників на наступні зустрічі.

Детальніше про те, які країни братимуть участь у саміті та кого запросили, читайте в матеріалі РБК-Україна.

Читайте на каналі термінові та важливі новини про війну Росії з Україною РБК-Україна в Telegram.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая Загинув військовослужбовець строкової військової служби у Кривому Розі – як його називають – Україні
Следующий США надають масштабну військову допомогу Україні – яку зброю отримає ЗСУ – Світ

Нет комментариев

Оставить комментарий