Зеленський пояснив, чому Угорщина не може бути посередником між Україною та РФ


“Що стосується Орбана (прем’єр-міністра Угорщини – ред.), то він був у Києві, звідки вилетів до Москви. Я не знала, що він їде до Москви. Це його самостійний вибір. Чи може він бути посередником? Ніякого посередництва між Росією та Україною немає», – сказав Зеленський.

Він підкреслив, що роль посередників можуть виконувати лише сильні союзники.

«Весь світ може змусити Росію припинити цю війну. Це не про посередництво. Йдеться про можливість. Потрібно мати економіку, яка впливає на Росію, і Путін про це дбає. Або у вас дуже потужна армія, якої боїться Путін, яка сильніша за Росію. Чи багато таких країн у світі? Я вважаю, що такими країнами є США, Китай і ЄС. Це дійсно може бути посередницька місія», – зазначив президент.

Зеленський також додав, що зустрічі Путіна з лідерами тієї чи іншої країни не означають, що він хоче припинити війну в Україні.

«І навіть якщо він зустрічається з представником тієї чи іншої країни, це не означає, що він хоче закінчити війну. Він хоче продемонструвати певні кроки, але за цією демонстрацією завжди йде кривава демонстрація, як сьогодні вранці в Україні», – наголосив він.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая про що його перше повідомлення - ТСН, новини 1+1 - Україна
Следующий Які дані перевіряє ТЦК, оновлюючи ТСН новини 1+1 - Україна інформація

Нет комментариев

Оставить комментарий