Зеленський пояснив, як збили три російські літаки


Президент України назвав можливість збити російських винищувачів одним із ключів до припинення війни.

Посилення повітряного щита над Україною ефективне не лише для захисту міст і сіл від російських безпілотників і ракет, а й для роботи на передовій. Прикладом цього стало нещодавнє знищення президентом України Володимиром Зеленським трьох російських бомбардувальників Су-34 на півдні України.

Ось про що він говорить він сказав у традиційному вечірньому зверненні в суботу, 23 грудня.

«Здатність збивати російські винищувачі є одним із ключів до припинення цієї війни, до її справедливого припинення. Хочу подякувати всім партнерам, які вже допомагають нам у цьому та готуються до відповідних кроків підтримки наступного року», – наголосив Зеленський.

Президент також подякував за нові пакети військової допомоги від західних партнерів України.

«Німеччина: Гепарди, зенітні установки і ракети 155-го калібру та інше необхідне озброєння. Дякую тобі! Нідерланди: пакет понад 100 мільйонів євро для нашого сталого розвитку. Дякую тобі! Фінляндія: це 21-й пакет допомоги, а саме оборони, на суму понад 100 мільйонів євро. Дякую!» — підрахував він.

Володимир Зеленський також відзначив посилення потенціалу американських санкцій.

«Є рішення щодо фінансових установ, які допомагають Росії обходити санкції та співпрацювати з терористичним ВПК. Також нові санкції введені проти тих, хто допомагає Росії експортувати нафту з порушенням верхньої межі цін. Особливо важливо тиснути на такі російські зв’язки з партнерами. Я вдячний за це. Ми також очікуємо затвердження пакету підтримки США на наступний рік, і я вдячний представникам обох сторін за розуміння того, що потрібно приймати рішення», – наголосив він.

Нагадаємо, маршал командування авіацією Збройних сил України Юрій Ігнат заявив, що знищення трьох ворожих бомбардувальників Су-34 на півдні України було спланованою операцією.

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Відомий український актор загинув на фронті - 1+1, новини ТСН - Україна
Следующий Дикий зазначив, що для вирішення проблем мобілізації необхідно прийняти два ключових рішення

Нет комментариев

Оставить комментарий