Зеленський прибув до Катару 5 червня – що робитиме президент?


«Катар допомагає Україні повертати викрадених Росією дітей. Про продовження цієї роботи ми будемо говорити як в рамках Міжнародної коаліції за повернення українських дітей, так і в рамках Саміту миру, де це буде одним із питань порядку денного», – додав він. – написав Зеленський.

Він також зазначив, що Катар бере активну участь у підготовці до мирного саміту і має стати одним із голосів Близького Сходу для повернення людей додому.

Крім того, Зеленський і емір Катару мають обговорити низку двосторонніх питань економіки та безпеки.

Оновлено о 21:30.

Зеленський повідомив, що під час зустрічі з еміром шейхом Тамімом бін Хамадом Аль Тані йшлося про підтримку української формули миру.

«Дякую за підтримку суверенітету та територіальної цілісності України та всіх ключових резолюцій ООН, які засуджують повномасштабну російську агресію», – написав президент.

Крім того, він акцентував увагу на допомозі Катару повернути в Україну дітей, примусово депортованих Росією.

Позиція Катару щодо війни

Нагадаємо, що Катар займає нібито нейтральну позицію щодо війни в Україні. Незважаючи на це, Катар відкрито не засудив російську агресію проти українців.

На початку цього року відбулася телефонна розмова президента України Володимира Зеленського та еміра Катару Таміма бін Хамада аль-Тані. Обговорено посередницьку роль Катару та особисту позицію шейха щодо повернення незаконно депортованих Росією українських дітей.

Раніше РБК-Україна повідомляло, що РФ повідомила представникам Катару про готовність відправити в Україну ще одну групу дітей.

Читайте термінові та важливі новини про війну Росії з Україною в Telegram-каналі РБК-Україна.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая SOCAR, MONATIK та Благодійний фонд «Wspierasz» оголошують збір коштів на психосоціальну допомогу дітям Новини компанії
Следующий Втрати РФ – як окупант намагався здолати безпілотник ЗСУ – Україна

Нет комментариев

Оставить комментарий