Зеленський приїхав до Німеччини 14 грудня


Сьогодні, 14 грудня, український президент прибув із неоголошеним візитом до Німеччини.

Місцева поліція повідомила, що Зеленський прилетів до Франкфурту-на-Майні. У всьому регіоні вжито підвищених заходів безпеки, перекрито низку доріг.

Після прибуття Володимир Зеленський вирушив до Вісбадену, де розташований американський штаб військової допомоги Україні.

Мета візиту

Як повідомив журналістам прес-секретар, мета візиту Зеленського до Німеччини – відвідати військову базу у Вісбадені, звідки координується допомога Україні від партнерів.

Зазначимо, що канцлер Німеччини Олаф Шольц разом із іншими європейськими лідерами зараз перебуває у Брюсселі на Саміті лідерів ЄС.

Саміт лідерів ЄС

Сьогодні у Брюсселі стартував саміт лідерів країн ЄС. На ньому обговорюватимуться кілька питань щодо України. Зокрема, початок переговорів щодо вступу до ЄС, а також надання 50 млрд євро економічної підтримки та виділення ще 20 млрд євро на армію України. Крім того, на порядку денному новий пакет санкцій проти Росії.

Відомо, що Угорщина блокуватиме підтримку України, особливо вступу до ЄС. З угорським прем’єром Віктором Орбаном проводили переговори, через що початок саміту відклали.

Президент України Володимир Зеленський не прибув на саміт лідерів ЄС, але, як відомо, звернувся до ЄС у онлайн-форматі.

Чи дасть Брюссель Україні 50 млрд євро і коли розпочнуться переговори щодо вступу до ЄС – читайте у матеріалі РБК-Україна.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.
Источник: «РБК-Україна»

Предыдущая Зеленський приїхав до Німеччини та відвідав командування армії США в Європі 14 грудня
Следующий Допомога Україні — Болгарія прийняла черговий пакет

Нет комментариев

Оставить комментарий