Зеленський призначив Баргілевича начальником Генштабу Збройних сил України


«Новий начальник Генштабу за поданням Головнокомандувача Олександр Сирський призначено генерал-майора Анатолія Баргілевича. Досвідчена людина розуміє завдання цієї війни і цілі України», – сказав глава держави.

За словами Зеленського, сьогодні Сирський визначив кандидатів у свої заступники. Також встановлено особи заступників начальника Генштабу.

“І я підпишу відповідні укази. Всі хлопці сміливі, професійні, кожен чітко знає фронт і реальні потреби українських воїнів”, – додав він.

Нагадаємо, раніше Баргілевич очолював Війська територіальної оборони.

Хто такий Баргілевич?

У початковий період російсько-української війни у ​​2014 році Баргілевич обіймав посаду начальника управління оперативної підготовки Головного оперативного управління Генштабу. Згодом служив у командуванні АТО.

У 2016 році Баргілевич був призначений начальником оперативного управління Командування Сухопутних військ, де відповідав за розвиток територіальної оборони.

Зеленський призначив нового начальника Генштабу

Фото: Анатолій Баргілевич (armyinform.com.ua)

У 2020-2022 роках генерал-майор виконував обов’язки заступника командувача Сухопутних військ – командувача Командування територіальної оборони. У 2022-2023 роках виконував обов’язки начальника штабу ОСГВ Хортиця. Сирський був командиром цієї групи до того, як був призначений Головнокомандувачем ЗСУ.

У жовтні 2023 року Баргілевича призначили командувачем військ територіальної оборони Збройних сил України.

Катування в Збройних Силах України

Вчора Зеленський звільнив Валерія Залужного з посади Верховного головнокомандувача Збройних сил України та призначив на його місце нинішнього командувача Сухопутних військ Олександра Сирського.

Сьогодні РБК-Україна з власних джерел стало відомо, що замість Шаптали на посаду начальника Генштабу ЗСУ розглядають Баргілевича. Крім того, замість Сирського Сухопутними військами може командувати перший заступник міністра оборони Олександр Павлюк. Про інші можливі номінації читайте в матеріалі РБК-Україна.

Читайте термінові та важливі новини про війну Росії з Україною в Telegram-каналі РБК-Україна.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая «Росіяни нас одразу розстріляють»: зоозахисниця з прифронтової Донецької області просить терміново допомогти
Следующий Програміст зі Львова став «залізничником», щоб виїхати з України: чим закінчилися його пригоди на кордоні

Нет комментариев

Оставить комментарий