Зеленський про введення військ НАТО в Україну – я це бачу на словах


Рішення про введення військ в Україну президент назвав незалежним від будь-якої країни, включно з членами НАТО.

«Безсумнівно, як країна, яка перебуває у стані війни, ми будемо раді будь-якій допомозі та підтримаємо таке рішення», — сказав президент.

Водночас Зеленський наголосив, що Україні поки ніхто нічого не пропонував.

«Перші сигнали надійшли через ЗМІ. Вони прийшли з Франції, від Еммануеля Макрона. Ми поговорили з ним про те, що він мав на увазі. У двох речах є логіка, яку я чітко зрозумів. Це навчання на території України, просто пришвидшення процесу, без необхідності відправляти свою бригаду кудись, в ту чи іншу країну, а потім вона повертається. І тут теж потрібен час, щоб адаптуватися до умов війни», – сказав Зеленський.

Україна підтримує введення військ НАТО

Президент підкреслив, що навчання в Україні відбуватиметься швидше, а також будуть побудовані центри ремонту техніки.

«Але за цим стоїть багато розмов у ЗМІ. Поки ця ідея ніде, крім словесної форми, не реалізована. Але як можна проти цього заперечувати?» додав президент.

При цьому він підкреслив, що не до кінця розуміє, наскільки це правда, чи правда це і чи можливо це. Він подякував президенту Франції Еммануелю Макрону за його мужність, але наголосив, що ми повинні зрозуміти, на що він насправді готовий, що це може бути і як це може нам допомогти.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая Зеленський заявив, що Росія зібрала 10 тисяч. Ракети С-300
Следующий У кого не перевіряють військово-облікові документи при перетині кордону: у ДФС перерахували категорії чоловіків

Нет комментариев

Оставить комментарий